KWAS HIALURONOWY

wypełnianie zmarszczek, wolumetria twarzy

Kwas hialuronowy

To substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie. Jej zadaniem jest utrzymanie wody w tkankach. Wraz z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Młoda skóra jest bogata w kwas hialuronowy. Niestety wraz z wiekiem zmniejsza się ilość oraz jakość tej substancji, co prowadzi do zwiotczenia skóry oraz pojawienia się zmarszczek. Preparaty zawierające kwas hialuronowy skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy oraz pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

ZABIEG

Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu o odpowiedniej gęstości w odpowiednim rejonie i na właściwej dla niego głębokości. Zabieg trwa zwykle około 30-40 minut i jest wykonywany po uprzednim znieczuleniu miejscowym specjalnym kremem lub przewodowym tzw. „stomatologicznym.”

Kwas hialuronowy o drobnej cząsteczce i delikatnej strukturze dedykowany jest do rewitalizacji skóry oraz wypełnienia drobnych zmarszczek. Produkt gęsty służy do wypełnienia bruzd, odbudowy ust czy wolumetrycznej korekcji twarzy. 

EFEKT ZABIEGU

Zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym zapewnia spektakularne i  natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez ok. 9-12 miesięcy. Wchłaniający się implant zapewnia nawilżenie okolicznych tkanek dając tym samym efekt wypoczętej i zdrowej skóry. Kwas hialuronowy „układa się” w tkankach do około 2 tygodni.
Czasami po zabiegu pojawiają się niewielkie krwiaki, obrzęk oraz ból w miejscu wstrzyknięcia.
Zaczerwienienie i obrzęk ustępują w ciągu 2-3 dni, a krwiaki w ciągu 7 dni.

WSKAZANIA

PRZECIWWSKAZANIA

Masz do nas pytania?

Zadzwoń lub przejdź do zakładki kontakt