POWIĘKSZANIE UST

Zabieg powiększania ust

Może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej oraz asymetrii ust. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta po zabiegu są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Odpowiednio dobrany preparat przeznaczony specjalnie dla ust oraz technika „na płasko” zapewnia piękny i naturalny efekt powiększonych ust.

ZABIEG

Zabieg polega na podaniu preparatu w czerwień wargową jak i/lub w kontur ust. Okolice ust są bardzo wrażliwe. Zabieg trwa zwykle około 30-40 minut i jest wykonywany po uprzednim znieczuleniu miejscowym specjalnym kremem lub przewodowym tzw. „stomatologicznym.”

EFEKT ZABIEGU

Efekt zabiegu powiększania ust jest natychmiastowy i utrzymuje się ok. 6-12 miesięcy. Przy kolejnych zabiegach efekt utrzymuje się dłużej.

Czasami po zabiegu pojawiają się niewielkie krwiaki, obrzęk oraz ból w miejscu wstrzyknięcia.

Zaczerwienienie i obrzęk ustępują w ciągu 2-3 dni, a krwiaki w ciągu 7 dni.

ZALECENIA POZABIEGOWE

Po zabiegu powiększania ust nie należy pić bardzo gorących napojów oraz unikać całowania przez pierwsze 24 godziny. Kwas hialuronowy „układa się” w ustach do około 2 tygodni. W tym czasie należy unikać sauny i solarium oraz nadmiernego wysiłku fizycznego.

PRZECIWWSKAZANIA

Masz do nas pytania?

Zadzwoń lub przejdź do zakładki kontakt